Aktualności

Druga edycja Jarmarku Św. Bartłomieja

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp z o.o., Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Fundacja REVITA, Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Św. Bartłomieja, który odbędzie się w dniach 21 – 23 sierpnia 2015 r. na Rynku Starego Miasta w Płocku.

Celem Jarmarku jest promowanie regionalnej sztuki ludowej oraz kulinarnych smaków Mazowsza i nie tylko. Patron jarmarku oraz płockiej Fary – Święty Bartłomiej – jest patronem wielu rzemieślników m.in.: rzeźników, szewców, tynkarzy, krawców, piekarzy i sztukatorów.

Obok kilkudziesięciu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających, dmuchane zamki dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Dodano: 15-07-2015 więcej »

Przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Płocku ul. Warszawska 2

W dniu 23.06.2015r. został ogłoszony przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Płocku ul. Warszawska 2, więcej informacji w zakładce PRZETARGI

Dodano: 23-06-2015 więcej »

KINO LETNIE NA STARÓWCE

Wkrótce na Placu Starego Rynku rozpocznie się II edycja Kina Letniego, zapowiada się szereg niespodzianek i ciekawych projekcji. Od 2 lipca co czwartek przez kolejne tygodnie lipca i sierpnia od godz. 21:30 zapraszamy na niepowtarzalną ucztę filmową na świeżym powietrzu. Dodatkowo przed każdym seansem od godz. 20:30 planowane są dodatkowe atrakcje. Zapewniamy dużo dobrej zabawy we wspaniałej atmosferze. Wszystkie projekcie będą bezpłatne.

„Każdy film... jest wart tego, by go obejrzeć przynajmniej dwa razy. Oprócz tych, których nie warto oglądać ani razu.” [Karol Piotrzkiewicz]


Zapraszamy nie może Was tu zabraknąć!

 

Kino Letnie współfinansowane przez Fundację "Fundusz Grantowy dla Płocka".

Dodano: 23-06-2015 więcej »

Sprzedaż mieszkań

Sprzedaż mieszkań

Dodano: 17-01-2015 więcej »

Nowa strona

Nowa strona internetowa ARS sp. z o.o.

Dodano: 17-01-2015 więcej »