Aktualności

Konkurs ,,Najpiękniejsza Tumska Choinka"

Drodzy Państwo, Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Żeby nam wszystkim umilić ten czas oczekiwania,  Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp . z o.o. przygotowała w tym roku fajną przedświąteczną zabawę, w którą udało nam się zaangażować dużą część przedsiębiorców z ulic Tumskiej i Grodzkiej – za co gorąco pragniemy im podziękować!  Przygotowaliśmy konkurs na „Najpiękniejszą Tumską choinkę” do udziału w którym, oprócz wspomnianych już przedsiębiorców, zaprosiliśmy również uczniów płockich szkół podstawowych.

Dodano: 06-12-2018 więcej »

Jarmark Bożonarodzeniowy 15-16 grudnia

Już po raz szósty Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o. serdecznie zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na Jarmark Bożonarodzeniowy w Płocku. W dniach 15-16 grudnia 2018r. na Placu Stary Rynek od godziny 10.00 do 17.00 staną stoiska handlowe.

To doskonała okazja, aby wyjść na spacer i przygotować się do nadchodzących świąt.

W ofercie znajdą się miody, pierniki, gofry, kosmetyki naturalne, szydełkowe ozdoby choinkowe, aniołki, bombki, stroiki bożonarodzeniowe.

 

Dodano: 06-12-2018 więcej »

Zapraszamy na Szafing do Przetworni

Zapraszamy na Szafing do Przetworni!

 

Szafing czyli wymiana/sprzedaż za drobne kwoty: ubrań, butów, torebek, biżuterii itp. Jest to również spotkanie towarzyskie, podczas którego można pozbyć się rzeczy, które nie są zniszczone, a wręcz nowe, ale nie są przez nas używane i z chęcią zamienimy je na inne. Uczestnik z wykupionym stoiskiem może przynieść ubrania, których już nie nosi, dodatki, których nie używa oraz znaleźć coś nowego co doskonale uzupełni jego garderobę.

Dodano: 29-11-2018 więcej »

2 listopad 2018r.

Uprzejmie informujemy, że dnia 2 listopada 2018 roku (tj. piątek) Agencja Rewitalizacji Starówki jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Dodano: 31-10-2018 więcej »

Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2018

 

    Rada Nadzorcza Agencji Rewitalizacji Starówki ARS  Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ul. Stary Rynek 5 lok 6a przedłużyła termin składania ofert i zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie badania  sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 01.01.2018 roku do 31.12.2018 roku.

              Przedmiotem zamówienia jest badanie sprawozdania finansowego Spółki pod nazwą: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS  Sp. z o.o. z siedzibą w  09-400 Płock, ul. Stary Rynek 5 lok 6a.

Dodano: 19-10-2018 więcej »