Aktualności

NA STARÓWCE POTAŃCÓWKA- w każdy piątek sierpnia i września godz. 21:00

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań tanecznych na Rynku Starego Miasta „Na Starówce Potańcówka” w każdy piątek sierpnia i września. Startujemy o godz. 21, by było już odpowiednio ciemno i romantycznie. Na małej scenie stanie orkiestra , która będzie grała piosenki Ireny Santor, Piotra Szczepanika, Mieczysława Fogga….
Przed sceną zostaną ustawione w kształt podkowy stoliki, przy których będzie można zamówić przekąski i napoje serwowane przez restaurację Antrykot . Między stolikami, a orkiestrą będzie miejsce do tańca.

Wstęp wolny.


Możliwość rezerwacji stolików pod numerem telefonu 24 364 30 03.


Liczymy na Waszą obecność :)

 

Dodano: 10-08-2016 więcej »

Kino letnie - „Lato w Prowansji”

 Zapraszamy na kolejny seans Kina Letniego na film „Lato w Prowansji”  francuski komedio – dramat z 2015 roku, reżyserii: Rose Bosch. W rolach głównych zagrali:

- Jean Reno

- Anna Galiena

- Chloé Jouannet

- Hugo Dessioux

- Aure Atika

- Lukas Pelissier

- Tom Leeb

- Jean-Michel Noirey

Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie – słonecznej Prowansji. W roli ekscentrycznego dziadka, który parze zbuntowanych nastolatków daje prawdziwą szkołę życia (i uczuć) – niezawodny Jean Reno. Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

 

Dodano: 10-08-2016 więcej »

KINO LETNIE PŁOCK 2016

Wkrótce na Placu Starego Rynku rozpocznie się III edycja Kina Letniego, zapowiada się szereg niespodzianek i ciekawych projekcji. Od 12 lipca co wtorek (za wyjątkiem 19 lipca) przez kolejne tygodnie lipca i sierpnia od godz. 21:00 zapraszamy na niepowtarzalną ucztę filmową na świeżym powietrzu. Zapewniamy dużo dobrej zabawy we wspaniałej atmosferze. Wszystkie projekcie będą bezpłatne.

  

12 lipca zapraszamy na film „Dzień dobry, kocham cię!”- polska komedia romantyczna z 2014 roku, reżyserii: Ryszarda Zatorskiego. „Dzień dobry, kocham cię!” to przezabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki trzydziestolatków, których losy śledzimy od ich przypadkowego spotkania, niespodziewanego rozstania, przez żmudne, wzajemne poszukiwania w dżungli wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału.

https://www.facebook.com/fundacja.revita/- zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage. 

Serdecznie zapraszamy !

Dodano: 08-07-2016 więcej »

IMPREZY NA STARÓWCE - LIPIEC

lipiec

Eventy organizowane na Placu Starego Rynku w miesiącu lipcu:
- 12.07 – Kino Letnie Płock 2016, organizator: Fundacja Revita
- 14.07 – pokaz filmowy, organizator: Wydział Rozwoju i Polityki Gospodarczej Miasta
- 20-21.07 – Światowe Dni Młodzieży, organizator: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
- 21-24.07 – Dni Historii Płock, organizator: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki...
- 23.07 – Rajd Motocykli Zabytkowych, organizator: Towarzystwo Motocykli Dawnych Weteran Płock
- 26.07 – Kino Letnie Płock 2016, organizator: Fundacja Revita
- 29-30.07 – Audioriver By Day 2016, organizator: Fundacja Jest Akacja!

Dodano: 01-07-2016 więcej »