Aktualności

Lodowisko

Serdecznie zapraszmy do korzystania z lodowiska

Dodano: 20-12-2018 więcej »

Sylwester 2018/2019

Pragniemy serdecznie wszystkich Państwa zaprosić na miejskiego Sylwestra 2018 / 2019.

Szampańska zabawa odbywać się będzie w dniu 31 grudnia 2018 roku na placu Starego Rynku, przed budynkiem Ratusza.

Dodano: 19-12-2018 więcej »

Konkurs ,,Najpiękniejsza Tumska Choinka"

Drodzy Państwo, Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Żeby nam wszystkim umilić ten czas oczekiwania,  Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp . z o.o. przygotowała w tym roku fajną przedświąteczną zabawę, w którą udało nam się zaangażować dużą część przedsiębiorców z ulic Tumskiej i Grodzkiej – za co gorąco pragniemy im podziękować!  Przygotowaliśmy konkurs na „Najpiękniejszą Tumską choinkę” do udziału w którym, oprócz wspomnianych już przedsiębiorców, zaprosiliśmy również uczniów płockich szkół podstawowych.

Dodano: 06-12-2018 więcej »

Jarmark Bożonarodzeniowy 15-16 grudnia

Już po raz szósty Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o. serdecznie zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na Jarmark Bożonarodzeniowy w Płocku. W dniach 15-16 grudnia 2018r. na Placu Stary Rynek od godziny 10.00 do 17.00 staną stoiska handlowe.

To doskonała okazja, aby wyjść na spacer i przygotować się do nadchodzących świąt.

W ofercie znajdą się miody, pierniki, gofry, kosmetyki naturalne, szydełkowe ozdoby choinkowe, aniołki, bombki, stroiki bożonarodzeniowe.

 

Dodano: 06-12-2018 więcej »

Zapraszamy na Szafing do Przetworni

Zapraszamy na Szafing do Przetworni!

 

Szafing czyli wymiana/sprzedaż za drobne kwoty: ubrań, butów, torebek, biżuterii itp. Jest to również spotkanie towarzyskie, podczas którego można pozbyć się rzeczy, które nie są zniszczone, a wręcz nowe, ale nie są przez nas używane i z chęcią zamienimy je na inne. Uczestnik z wykupionym stoiskiem może przynieść ubrania, których już nie nosi, dodatki, których nie używa oraz znaleźć coś nowego co doskonale uzupełni jego garderobę.

Dodano: 29-11-2018 więcej »