Aktualności

Już w tą sobotę rusza III edycja Jarmarku !

Przypominamy, iż jutro o godzinie 10:00 rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Starego Rynku. Zapewniamy moc atrakcji przez cały weekend.

Firmy, które wspierają organizację Jarmarku: Market Budowlany OBI, Ciasta domowe BIZON

Serdecznie zapraszamy już w ten weekend na III edycję Jarmarku ! :)

Dodano: 04-12-2015 więcej »

III edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o. o., Fundacja REVITA, Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego, mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 5 i 6 grudnia 2015r. na Rynku Starego Miasta w Płocku.

Celem Jarmarku jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz doboru kulturowego związanego z Bożym Narodzeniem, a także promocja produktów regionalnych. Podczas Jarmarku wystawione zostaną stoiska z rękodziełem artystycznym oraz innymi samodzielnie wytwarzanymi produktami. Prócz typowej sprzedaży organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających.

6 grudnia odbędą się również Mikołajki przed Ratuszem organizowane przez Urząd Miasta Płock, wkrótce szczegółowy plan imprezy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Jarmarku i wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 1 grudnia 2015r. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie informacje dotyczące Jarmarku udzielamy również pod numerem 24 367-68-40.

 

Regulamin Jarmarku oraz karta zgłoszenia wystawcy w zakładcę AKTUALNOŚCI > DOKUMENTY DO POBRANIA.

http://ars.plock.pl/pl/dokumenty-do-pobrania

 

Dodano: 21-10-2015 więcej »

Ważna informacja !

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 01-02.10.2015r ARS Sp. z o.o. będzie nieczynna z powodu zmiany siedziby. Od dnia 05.10.2015r. siedziba spółki będzie znajdować się na Placu Starego Rynku 5 lok. 6A

Dodano: 28-09-2015 więcej »

Firma Inżynierska Mazowsza 2015

Miło nam poinformować, że Agencja Rewitalizacji Starówki ARS  Sp. z o.o. zajęła II miejsce w konkursie organizowanym przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa pt. "Firma Inżynierska Mazowsza roku 2015" w kategorii: "zarządzanie".

W trakcie obchodów „Mazowieckiego Dnia Budowlańca” w  dniu 4 września 2015 roku w siedzibie Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie wręczono laury zwycięzcom.

V edycja konkursu „Firma Inżynierska Mazowsza” miała na celu wyłonić czołówkę firm budowlanych, wiodących w regionie pod względem efektywności gospodarowania, innowacyjności, realizowanych rozwiązań i dynamiki rozwoju. Jednym słowem najlepszych firm inżynierskich Mazowsza. Takich, od których zależy nie tylko jakość procesu inwestycyjnego, ale też stosowanie nowoczesnych materiałów, technologii i projektów.

W tegorocznej edycji, przeprowadzono konkurs  w trzech kategoriach:

- firmy wykonawcze i produkcyjne

- firmy projektowe i consultingowe

- firmy zarządzające (inwestorstwo zastępcze, eksploatacja)

 

Izba doceniła działania Spółki ARS w zakresie prowadzenia inwestycji oraz zarządzania posiadanymi zasobami.

 

Dodano: 07-09-2015 więcej »