Konkurs ,,Najpiękniejsza Tumska Choinka"

Drodzy Państwo, Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Żeby nam wszystkim umilić ten czas oczekiwania,  Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp . z o.o. przygotowała w tym roku fajną przedświąteczną zabawę, w którą udało nam się zaangażować dużą część przedsiębiorców z ulic Tumskiej i Grodzkiej – za co gorąco pragniemy im podziękować!  Przygotowaliśmy konkurs na „Najpiękniejszą Tumską choinkę” do udziału w którym, oprócz wspomnianych już przedsiębiorców, zaprosiliśmy również uczniów płockich szkół podstawowych.

Zabawa rozpocznie się w dniu 11 grudnia – w tym dniu przedsiębiorcy ustawią przed swoimi lokalami choinki – piękne, żywe, pachnące drzewka. W dniach 12,13 i 14 grudnia uczniowie udekorują przydzielone drzewka własnoręcznie wykonanymi ozdobami.  Kolejnym etapem zabawy- konkursu jest wykonanie zdjęć udekorowanych kandydatek do tytułu „Najpiękniejszej Tumskiej choinki”. Oczywiście wcześniej każda z nich zostanie oznaczona nazwą fundatora oraz dekoratora drzewka. W dniach od 15 grudnia zapraszamy wszystkich Państwa na ulicę Tumską i Grodzką do obejrzenia naszych wszystkich pięknych kandydatek. Następnie zapraszamy na Plac Starego Rynku gdzie odbywać się będzie VI Jarmark Bożonarodzeniowy.

W dniach 17 – 27 grudnia grudnia zapraszamy wszystkich Państwa na facebookowy profil Starówka Płocka, gdzie można będzie głosować na swoje „faworytki”.

Tytuł „Najpiękniejszej Tumskiej choinki” otrzyma to drzewko, które do dnia 27 grudnia zbierze najwięcej polubień pod zdjęciem.

Klasa, która dekorowała tą najpiękniejszą, w ramach nagrody wybierze się całą grupą do kina. Nagrodę – niespodziankę przewidzieliśmy również dla przedsiębiorcy – fundatora drzewka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy, do odwiedzin naszej Tumskiej i Grodzkiej, do oglądania pięknych choinek, które znakomicie wprowadzą nas w świąteczną, magiczną atmosferę.

Mamy nadzieję, że ten nasz pomysł z konkursem na stałe wpisze się w płocki przedświąteczny kalendarz.

Do zobaczenia już od 15 grudnia na deptaku!!!