Aktualności

Kino Letnie w Płocku- piąty seans 30.07

Zapraszamy na kolejny seans Kina Letniego na film „TED” komedia z 2012r., reżyserii Seth MacFarlane. W rolach głównych zagrali: Mark Wahlberg, Mila Kunis.

John ma 35 lat i chce się wreszcie ustatkować. Cały czas na złą drogę sprowadza go jednak jego pluszowy miś Ted, który ożył dzięki wypowiedzianemu w dzieciństwie życzeniu.

 

Przypominamy, że wejście jest bezpłatne i pierwsze 40 osób dostanie darmowy popcorn :)

 

Zapraszamy na piąty seans w dniu 30.07 o godz. 21:30 !

 

Informacje na bieżąco dotyczące Kina Letniego znajdziecie na Facebooku Fundacji REVITA Płock 

   https://www.facebook.com/fundacja.revita

Dodano: 24-07-2015 więcej »

Kino letnie- czwarty seans 23.07

 

Zapraszamy na czwarty seans Kina Letniego. W związku z tym, proponujemy film „Miłość”.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy 23.07 godz. 21:30 :)

 

 

 

Dodano: 17-07-2015 więcej »

Kino letnie - trzeci seans już dziś !

Zapraszamy na trzeci seans Kina Letniego na film „Chce się żyć” - polski dramat z 2013 r., reżyserii Macieja Pieprzyca. W rolach głównych zagrali Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik. W filmie przedstawiono historię życia niepełnosprawnego Mateusza, mającego znacznego stopnia trudności w kontakcie z innymi osobami, a jednocześnie w pełni sprawnego intelektualnie i emocjonalnie chłopca, dzielnie i cierpliwie walczącego ze swoimi ograniczeniami. Historia pokazana w filmie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Serdecznie zapraszamy 16.07 godz. 21:30 :)

Dodano: 16-07-2015 więcej »

Druga edycja Jarmarku Św. Bartłomieja

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp z o.o., Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Fundacja REVITA, Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Św. Bartłomieja, który odbędzie się w dniach 21 – 23 sierpnia 2015 r. na Rynku Starego Miasta w Płocku.

Celem Jarmarku jest promowanie regionalnej sztuki ludowej oraz kulinarnych smaków Mazowsza i nie tylko. Patron jarmarku oraz płockiej Fary – Święty Bartłomiej – jest patronem wielu rzemieślników m.in.: rzeźników, szewców, tynkarzy, krawców, piekarzy i sztukatorów.

Obok kilkudziesięciu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających, dmuchane zamki dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Dodano: 15-07-2015 więcej »

Przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Płocku ul. Warszawska 2

W dniu 23.06.2015r. został ogłoszony przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Płocku ul. Warszawska 2, więcej informacji w zakładce PRZETARGI

Dodano: 23-06-2015 więcej »