Zostań Partnerem - Black Friday na Starówce 2019

Drodzy Przedsiębiorcy,

W ostatni piątek listopada 2019 roku zaplanowaliśmy event  „Black Friday na Starówce 2019”, akcję promującą zakupy w sklepach położonych na obszarze Starego Miasta w Płocku oraz korzystanie z usług przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w tej części miasta.

Celem naszej akcji jest integracja Was – Przedsiębiorców oraz zachęcenie mieszkańców Płocka i okolic do odwiedzenia tej pięknej części miasta i dokonywanie tu zakupów w promocyjnych cenach w ramach akcji „Black Friday na Starówce 2019”.

Chcesz przyłączyć się do akcji?

Pomyśl nad fajną promocją w tym dniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do nas mailem na adres ars@ars.plock.pl.

Oprócz zakupów w promocyjnych cenach – o które zatroszczycie się Wy, my przygotowaliśmy cały szereg innych atrakcji, które pomogą przyciągnąć Płocczan na naszą Starówkę.

Co zaplanowaliśmy na ten dzień?

Moc atrakcji, które odbywać się będą na ulicy Tumskiej.

Ulica Tumska zostanie podzielona na 3 strefy:

  • 1 strefa przy kinie Przedwiośnie – dziecięca. Znajdziemy tu kącik mega gier, darmową watę cukrową, skręcanie balonów oraz wróżby dla najmłodszych gdyż Black Friday wypada w wigilię Andrzejek.
  • 2 strefa przy Młodzieżowym Domu Kultury – dla dorosłych. Będzie to strefa z konferansjerem, który będzie przeprowadzał z klientami różnorodne konkursy i quizy z drobnymi upominkami. W tej strefie będzie również stanowisko z wróżbami andrzejkowymi, każdy chętny będzie mógł poznać tajemnice przyszłości J.
  • 3 strefa na ulicy Tumskiej 13 - również dziecięca. W tej strefie dzieci otrzymają darmowy popcorn, będzie malowanie buziek, kącik mega gier oraz zabawa w lanie wosku.

Start wydarzenia to godzina 14.00.  Zakończenie przewidzieliśmy na godzinę 18.00 – wtedy większość z Was zamyka swoje sklepy.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Rewitalizacji Starówki ARS sp. z o.o.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Miasta Płocka.

Zachęcamy do przyłączenia się akcji i wspólnej zabawy!

Do zobaczenia 29 listopada na płockiej Starówce!