Szkolenie z zakresu podatku VAT i CIT w jednostkach gminnych dnia 23.11.2017

W związku z zachodzącymi zmianami w prawie od stycznia 2018r., Staromiejskie Centrum Biznesu PRZETWORNIA pragnie przestawić ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Zapraszamy na szkolenie z zakresu „Podatek VAT i CIT w jednostkach gminnych”, w załączeniu przesyłamy
program szkolenia, dedykowanego pracownikom wydziałów finansowo-księgowych jednostek z udziałem Gminy zobowiązanych do rozliczania podatku VAT i CIT po aktualizacji na 2018 rok.

Podczas szkolenia zostanie omówione podatkowe rozliczanie kontraktów menedżerskich kadry zarządzającej w praktyce, a także uczestnicy będą mogli zapoznać się z dokumentowaniem czynności opodatkowanych VAT w przypadku spółek gminnych. Przewidywany koszt szkolenia wynosi 350,00zł netto, które obejmuje uczestnictwo w panelu szkoleniowym, materiały szkoleniowe oraz obiad. Szkolenie odbędzie się w dniu 23.11.2017r. w godzinach 800-1400.
SUPER BONUS! Dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnego uczestnictwa w porannym, godzinnym panelu szkolenia dotyczącym „E-składki ZUS nowy wymiar rozliczeń” przeprowadzone przez przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Płocku.