Portal internetowy TUMSKA NOVA

W listopadzie swoją działalność rozpocznie strona internetowa TUMSKA NOVA - strona, na której będą znajdowały się firmy i przedsiębiorstwa z rejonu Starego Miasta. Zachęcamy wszystkich właścicieli, kierowników, menadżerów etc. do zgłoszenia swojego punktu.

Od listopada działalność rozpocznie portal internetowy TUMSKA NOVA, który powstał z myślą o Przedsiębiorcach z rejonu centrum miasta. Na stronie internetowej będzie możliwość bezpłatnego zaprezentowania profilu swojej firmy, wystarczy wypełnić formularz i przekazać go pracownikom Spółki.

Na stronie internetowej TUMSKA NOVA będą umieszczone podmioty jedynie z centrum miasta Płocka (Tumska, Grodzka, Stary Rynek, Kolegialna, Kwiatka, Kościuszki, Sienkiewicza, Królewiecka, Nowy Rynek etc.), a także informacje na temat aktualnych promocji, wydarzeń, czy kroniki historyczne. Celem portalu jest zgromadzenie wszystkich firm, usług działających w rejonie Starego Miasta. Dzięki temu potencjalni klienci będą mieli możliwość wyszukania potrzebnych usług, produktów „w jednym miejscu”. W związku z tym obecność działalności na portalu TUMSKA NOVA jest dodatkową formą reklamy.

Formularz można pobrać w zakładce AKtualności -> Dokumenty do pobrania

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o dostarczenie wypełnionego formularza do dnia 25.10.2017 r.:

- osobiście lub listownie do siedziby Spółki:

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o.

09-400 Płock, Plac Stary Rynek 5 lok. 6a,

lub

- skanem na adres e-mail: ars@ars.plock.pl.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.