Spotkanie z aktorką Olgą Bończyk na płockiej Starówce

31 sierpnia 2017 r. odbędzie się ostatni seans Kina Letniego Płock. Na zakończenie naszych plenerowych spotkań zaplanowaliśmy spotkanie z piękna i niezwykle utalentowaną aktorką - Panią Olgą Bończyk. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 na Starym Rynku w Płocku.

 

31 sierpnia 2017 r, odbędzie się ostatni seans Kina Letniego Płock w tym roku. Spotkanie z Panem Cezarym Żakiem wzbudziło ogromne zainteresowanie naszych mieszkańców. W związku z tym, na miłe zakończenie naszych czwartkowych spotkań, zaplanowaliśmy wizytę kolejnego gościa. Tym razem na płockiej Starówce zagości kobieta – Pani Olga Bończyk.

Olga Bończyk to polska aktorka filmowa i teatralna, a także wokalistka. Ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie fortepianu. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Aktorka znana jest głównie z roli Edyty – anestezjologa ze Szpitala w Leśnej Górze (serial „Na dobre i na złe”), obecnie możemy oglądać ją jako Sylwię w „Barwach szczęścia” oraz w wielu rolach teatralnych. Pani Olga ma wielki talent, poczucie humoru i wiele ciepła w sobie. Aby się o tym przekonać, trzeba koniecznie wziąć udział w naszym wydarzeniu na Starym Rynku.

31 sierpnia, rozpoczniemy wyjątkowo o godzinie 20:00 (przypominamy, że zawsze Kino rozpoczynało się o 21:00). O tej właśnie porze odbędzie się spotkanie z Olgą Bończyk, które poprowadzi Piotr Bała – aktor Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Po rozmowie będzie także czas na pamiątkowe zdjęcia i rozdawanie autografów. O godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja polskiego filmu obyczajowego „Bilet na Księżyc”.

Serdecznie zapraszamy!