Akcje "Loteria paragonowa" oraz "Rabat za parkowanie"

Drodzy Przedsiębiorcy z rejonu Starego Miasta! Planujemy zorganizować dwie akcje promocyjne, dzięki którym zachęcicie klientów do zrobienia zakupów właśnie u Was. 

Drodzy Przedsiębiorcy z rejonu Starego Miasta! Planujemy zorganizować dwie akcje promocyjne, dzięki którym zachęcicie klientów do zrobienia zakupów właśnie u Was. Nasi pracownicy są w trakcie roznoszenia pism zachęcających do udziału. Z powodu sezonu urlopowego, chcielibyśmy, aby informacje dotarły do wszystkich Państwa, w związku z czym udostępniamy wszystkie dokumenty i informacje na naszej stronie.

Pierwsza z nich to "Loteria Paragonowa". Wydając paragon za zakupy, klienci będą mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Planujemy "mniejsze" losowanie raz w miesiącu, do wygrania będą upominki oraz dwa "większe" na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc z wartościowymi nagrodami.

Druga akcja będzie nosiła nazwę "Rabat za parkowanie". Specjalnymi naklejkami oznaczymy punkt biorący udział w akcji, klient okazując dowód wniesienia opłaty za zaparkowanie w Strefie Płatnego Parkowania otrzymuje atrakcyjną cenę produktów. Rozmiar rabatu pozostawimy do wyłącznej decyzji Przedsiębiorców, z tego względu iż każdy z Państwa dysponuje innym asortymentem,np. będzie to mogło być 5%, 10% upustu od całej kwoty, czy zwrot kosztów widniejących na bilecie.

Prosimy zapoznać się szczegółowo ze skanami pism sporządzonych przez Zarząd. 

Jeżeli zdecydują się Państwo na przyłączenie do którejś z akcji w zakładce "Dokumenty do pobrania" znajdują się oświadczenia dotyczące uczestnictwa. Prosimy odesłać je skanem, fax-em, pocztą tradycyjną, czy osobiście złożyć w siedzibie Spółki. Jeżeli natomiast nie mają Państwo możliwości dostarczenia oświdaczeń, prosimy o kontakt, a nasi pracownicy odbiorą je od Państwa. 

Kontakt:

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o.

Plac Stary Rynek 5 lok. 6a

09-400 Płock

tel. 24-364-68-40

fax. 24-367-68-50

e-mail: ars@ars.plock.pl