Wydarzenia na Starówce

Miło nam poinformować, iż we współpracy z Fundacją Revita, po raz kolejny organizujemy wydarzenia znane i lubiane przez Płocczan, czyli "Kino Letnie Płock 2017" oraz "Na Starówce Potańcówka". 

 

  • „Kino Letnie Płock 2017” na Starym Rynku, każdy czwartek od godz. 21:00, wstęp bezpłatny. Zaczynamy już 29 czerwca :)

To kolejny już cykl wieczornych, wakacyjnych spotkań, polegających na wyświetlaniu ciekawych, często nagradzanych filmów polskich i zagranicznych. Podczas spotkań przewidziane są spotkania z aktorami, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje dla uczestników. Wyjątkową scenerię tego wydarzenia tworzy płocka Starówka. 

Organizator: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o.

 

  • „Na Starówce Potańcówka” na Starym Rynku , godz. 21:00, wstęp bezpłatny. Zapraszamy w piątki: 07.07., 14.07., 21.07., 04.08., 11.08., 18.08., 25.08., 01.09., 08.09., 15.09.

„Na Starówce Potańcówka” to ciekawa alternatywa spędzania wolnego czasu w okresie letnim, wykorzystująca przestrzeń miejską w niekonwencjonalny sposób. Projekt zakłada zorganizowanie spotkań w stylu retro, przy muzyce na żywo.

Organizator: Fundacja Revita

 

W tym roku mamy także propozycję dla najmłodszych: "Lato z teatrem dla dzieci i młodzieży KultuRynek" 

  • „Lato z teatrem dla dzieci i młodzieży KultuRynek” na Starym Rynku  w każdą środę od 28 czerwca do 30 sierpnia o godz. 18:00, wstęp bezpłatny. 

Spektakle i warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu w okresie wakacyjnym na Placu Starego Rynku.  Podczas warsztatów widzowie dowiedzą się więcej na temat teatru lalek oraz form lalkowych użytych w przedstawieniu. Uczestnicy będą mieli okazję poznać proces tworzenia lalek teatralnych, jak się nimi gra, a także wraz z aktorami wykonać aktorskie ćwiczenia.