Ostatni seans Kina Letniego w tym roku !

Fundacja REVITA serdecznie zaprasza na ostatni seans filmowy Kina Letniego, który odbędzie się 6 września o godzinie 21.00 na Placu Starego Rynku. Przed seansem filmowym o godzinie 20.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorem znanym z takich filmów i seriali  jak „Balladyna”; „Poranek Kojota”; „Czterdziestolatek”; „Na kłopoty….Bednarski”; „Poranek Kojota”; itp….

Pan Stefan Friedmann

Zapraszamy Państwa na film pt. „Poranek Kojota”- polska komedia 2001 roku., reżyserii:  Olafa Lubaszenko. W rolach głównych zagrali:

- Maciej Stuhr 

- Karolina Rosińska

- Michał Milowicz

- Tadeusz Huk

- Magdalena Kumorek

- Edward Linde-Lubaszenko

Kuba (Maciej Stuhr), młody niespełniony rysownik komiksów, zakochał się w młodej i ślicznej piosenkarce Noemi (Karolina Rosińska), z wzajemnością. Nie wie jednak, że chłopak Noemi, niejaki Brylant (Michał Milowicz), nie lubi konkurencji. Co gorsza, Brylant jest winny sporą sumę pieniędzy gangsterowi Dzikiemu (Janusz Józefowicz) i małżeństwo z Noemi poważnie podreperowałoby jego budżet. Także bogatemu ojczymowi dziewczyny, niejakiemu Prezesowi (Tadeusz Huk), niezbyt podoba się fakt, że dziewczyna spotyka się z Kubą. A ci, co zadrą z Prezesem, kończą jako pokarm dla lwów w zoo. Przekonał się o tym przed laty ojciec Noemi... Kuba wpada więc w niezłą kabałę. A ponieważ nie jest kojotem, musi wymyślić inny - niż odgryzienie sobie ręki - sposób na wydostanie się z opresji.

50 pierwszych osób otrzyma darmowy popcorn.

Liczymy na Waszą obecność…

Zapraszamy :)