Jarmark Św. Bartłomieja 26 – 28 sierpnia 2016 r

ZAPROSZENIE

Już po raz trzeci w dniach 26 – 28 sierpnia 2016 r. rynek Starego Miasta w Płocku gościć będzie Jarmark św. Bartłomieja.

Stoiska handlowe, warsztaty, pokazy, występy zespołów i wspaniała letnia atmosfera. Gospodarze, Agencja Rewitalizacji Starówki, Fundacja REVITA oraz Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w trzeciej już edycji naszej imprezy.

Tegorocznemu jarmarkowi wyjątkowo towarzyszyć będzie Nadwiślański Festiwal Folklorystyczny Vistula Folk Festival, podczas którego na scenie zobaczymy zespoły folklorystyczne z: Irlandii, Serbii, Sri-Lanki, Gruzji, Mongolii i Polski. Festiwal oferuje też dodatkowe atrakcje - pikniki, korowody ulicami miasta i wspólne muzykowanie. Jedna ze scen festiwalu będzie umiejscowiona na placu Starego Rynku, gdzie odbywać się będzie nasz Jarmark. To niespotykana nigdzie indziej możliwość połączenia sztuki z imprezą handlową a jednocześnie gwarancja wysokiej frekwencji odwiedzających.

Nie może tam zabraknąć Państwa...

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Jarmarku i wypełnienia formularzy zgłoszeniowych, które są dostępne na stronie internetowej www.ars.plock.pl zakładka do pobrania

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 10 sierpnia 2016 r. Liczba miejsc ograniczona.

Biuro organizacyjne:

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS sp. z o.o., Plac Stary Rynek 5 lok. 6A, 09-400 Płock

Wszelkich informacji dotyczących Jarmarku udzielamy również telefonicznie tel.: 692-461-566