Sylwester przed Ratuszem 80's POWER!

Zapraszamy na wspaniałą zabawę w dniu 31 grudnia 2019 roku już od godz. 21.00

  

Zapraszamy do wspólnej zabawy sylwestrowej na Starym Rynku w Płocku. Zabawę pod gołym niebem rozpoczniemy o godzinie 21. W tym roku proponujemy płocczanom gorące przeboje z lat 70` i 80` XX wieku, a o północy pokaz laserów.
Podczas Sylwestra na Starym Rynku wystąpią zespoły ABBA Cover i Alergen. Do tego między występami artystycznymi DJ odtworzy imprezowe, ponadczasowe szlagiery. Całą imprezę poprowadzi Zbigniew Kozłowski.

Zespół ABBA Cover to polska odpowiedź na legendarną, szwedzką grupę ABBA. Przypomna takie hity jak Dancing Queen, Waterloo, Mamma Mia, Honey, Honey… Alergen to krakowski kwartet, który od 14 lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy zaistniał między innymi dzięki koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jezszcze przed premierą pierwszej płyty z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20 Radia Eska”.

W tym roku o północy zaprosimy na pokaz laserów a nie fajerwerków. Będzie to specjalnie przygotowany spektakl świateł i wiązek laserowych. W noc sylwestrową funkcjonować będzie także lodowisko na Starówce. Ostatnie wejście na taflę lodowiska zaplanowano o godzinie 23:00.
 
Zabawa na rynku potrwa do godziny 1. Zapraszamy do wspólnego przywitania 2020 roku!