Jarmark Św. Bartłomieja- termin zgłoszenia do dnia 14 sierpnia !

Uprzejmie przypominamy o upływającym terminie nadsyłania zgłoszeń na Jarmark Św. Bartłomieja do dnia 14 sierpnia 2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp z o.o., Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Fundacja REVITA, Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Św. Bartłomieja, który odbędzie się w dniach 21 – 23 sierpnia 2015 r. na Rynku Starego Miasta w Płocku.

Celem Jarmarku jest promowanie regionalnej sztuki ludowej oraz kulinarnych smaków Mazowsza i nie tylko. Patron jarmarku oraz płockiej Fary – Święty Bartłomiej – jest patronem wielu rzemieślników m.in.: rzeźników, szewców, tynkarzy, krawców, piekarzy i sztukatorów.

Obok kilkudziesięciu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających, dmuchane zamki dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

W dniach 20-23 sierpnia 2015 odbywać się będzie również Nadwiślański Festiwal Folklorystyczny, podczas którego na scenie zobaczymy zespoły folklorystyczne z: Irlandii, Serbii, Sri-Lanki, Gruzji, Mongolii i Polski. Festiwal oferuje też dodatkowe atrakcje - pikniki, korowody ulicami miasta i wspólne muzykowanie. Jedna ze scen festiwalu będzie umiejscowiona na Placu Starego Rynku, gdzie odbywać się będzie Jarmark Św. Bartłomieja.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Jarmarku i wypełnienia formularzy zgłoszeniowych.

 

Wszelkich informacji dotyczących Jarmarku udzielamy również telefonicznie pod nr 24 367-68-46 lub 692-461-566.

Biuro organizacyjne: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp z o.o., Stary Rynek 19, 09-400 Płock.

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Jarmarku i wypełnienia formularzy zgłoszeniowych.

Do pobrania:

Karta udziału wystawcy Jarmark Św. Bartłomieja

REGULAMIN DLA WYSTAWCÓW Jarmark Św. Bartłomieja.pdf